0.236 547 15 20
LGS Öncesinde Okullarımızı Dezenfekte Ediyoruz
Gördes Belediyesi ekipleri hafta sonu yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde Merkezde ve mahallelerde bulunan okulları dezenfekte ederek, çevre temizliğini gerçekleştirdi.

Gördes Belediyesi ekipleri hafta sonu yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde Merkezde ve mahallelerde bulunan okulları dezenfekte ederek, çevre temizliğini gerçekleştirdi.

20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS)  öncesinde Gördes Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri merkezde ve mahallelerde bulunan okulları öğrencilere hazırlamak için dezenfekte ve temizlik çalışmaları yaptı. Gördes Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri öğrencilerin okullarda temas edebileceği sıraları, lavaboları, merdiven ve koridorları dezenfekte ederek sınava hazır hale getirdi.

 

Liselere Geçiş Sınavına girecek öğrencilere başarılar dileyen Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “Hafta sonu geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz eğitim kademelerini yükseltecek önemli bir sınava girecek. Ülke olarak önemli günlerden geçtiğimiz bu günlerde öğrencilerimizin sağlığı bizler için çok değerli. Biz de Gördes Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizle hafta sonu sınava girecek öğrencilerimizin okullarında dezenfekte ederek; okullarımızı steril hale getirdik. Sınava girecek öğrencilerimize Allah zihin açıklığı versin inşallah” ifadelerini kullandı. 

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI