0.236 547 15 20
Başkan Muhammet Akyol'un Miraç Kandili Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol yayınladığı bir mesajla tüm İslam âleminin Miraç Kandili'ni kutladı.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol yayınladığı bir mesajla tüm İslam âleminin Miraç Kandili'ni kutladı.

Kandillerin maneviyatına ve toplumsal dayanışmaya vurgu yapan Başkan Muhammet Akyol, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bugün Mirac-ı Nebi’nin sırrına vakıf olmanın yollarından biri ibadetimizi bu gecenin hürmetine gerçekleştirirken sağlam ve olgun birer mümin olmanın yollarına vasıl olmak gerekmektedir. Bu mübarek günlerde Mirac-ı Nebi’ye hürmeten kırılan kalpleri onarmak, yıkılan köprüleri yeniden kurmak, unuttuklarımızı bir daha hatırlamak, manevi kayıplarımızın peşine düşmek yapmamız gereken vazifelerdir.

 

Feyiz ve bereketin arttığı bir başka mübarek gece olan Miraç Kandiline erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Bu mübarek günler ve geceler bizim için kendimizi kontrol etmemize vesile olmalı. Birbirimize yardımcı olarak imanımıza zarar verecek olan kin ve nefreti bertaraf edip; yerine sevgi, kardeşlik ve merhamet duygularını yerleştirmeliyiz. Birlik beraberlik içerisinde Allah'ın razı olacağı şekilde yaşamamız için dua etmeliyiz. Bu mübarek geceyi gaflet içerisinde değil, Allah’a karşı şükran borçlarımızı ödeyerek geçirmeliyiz. Namaz kılmalı, Kur’an okumalı ve Allah’tan af dilemeliyiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âlemi’nin, siz değerli hemşerilerimizin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, bu gecede yapılan duaların İslam dünyasının ve ülkemizin birlik, dirlik ve beraberliğine; insanlığın huzur ve saadetine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

 

 

 

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI