0.236 547 15 20
Gördes Adım Adım Doğalgaza Kavuşuyor
Gördes'in tarihi bir başarıya imza atarak hak kazandığı doğalgazın şehir içi iletim hattı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Gördes'in tarihi bir başarıya imza atarak hak kazandığı doğalgazın şehir içi iletim hattı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
 
Çalışmalar kapsamında Gördes ilçe merkezinde toplamda 23 km doğalgaz hattı döşenecek. Birçok mahallede ilgili çalışmalar devam ederken, Gördesli vatandaşları da doğalgaz heyecanı sardı.

Şehir içinde devam eden doğalgaz çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcı Rıza Dilcan ile birlikte yerinde inceleyen Gördes Belediye Başkanı Akyol çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Gördes'in 2018 yılında Gördes'in doğalgazı kullnacağını müjdeleyen Başkan Muhammet Akyol “Gördes'te bir hayalimizi, rüyamızı daha gerçekleştiriyoruz. Doğalgaz iletim hattı inşallah bu yıl sonuna kadar Gördes'e ulaşmış olacak. 2018 yılı içerisinde de doğalgazı kullanmaya başlamış olacağız. Gördes bir hayalini daha gerçekleştirmiş olacak. Bizler de bu mutluluğu hemşehrilerimizle beraber paylaşacağız. Emeği geçen katkı sağlayan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Firma yetkilileri bu yıl sonuna kadar kazı çalışmalar biteceğini, ardından abone bağlantıları ve test çalışmaları başlayacağını bildirdi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI