0.236 547 15 20
GÜNCEL HABERLER BASINDA GÖRDES İHALELER
Başkan Akyol'dan Pazarcı Esnafına Denetim

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında Sebze Pazarındaki esnafları ziyaret ederek; maske, eldiven ve s..

Başkan Akyol'dan, Vatandaşlara Evlerde Kalalım Çağrısı

Koronavirüs salgınının bize bulaşmasını ve bizden de başkalarına bulaşarak hızlıca yayılmasını önlemenin yolu tedbirlere uymaktır. Milletçe birlik, be..

Gördes'te Koronavirüse Karşı Banklar Söküldü

Gördes'te bazı yaşlı vatandaşların koronavirüs tedbirlerini dikkate almayarak, sokak ve meydanlardaki banklarda bir araya gelip vakit geçirdiğini fark..

Koronavirüs Nedeniyle Sade Tören

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. yıl dönümü Gördes'te Hükümet Konağı meydanında Kaymakamı Bekir Abacı ve Belediye Başkanı Muham..

Gördes Belediyesinden Koronavirüs Önlemi

Gördes Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında, Belediyenin hizmet birimlerinde, ortak kullanım yerlerinde ve etkinlik salonl..

Vali Deniz'in Katılımlarıyla Gördes Okuyor Kitap Okuma Programı Gerçekleştirildi

5.Geleneksel Gördes Okuyor Kitap Okuma Kampanyasının Kortej yürüyüşü ve tanıtım toplantısı Manisa Valisi Ahmet Deniz'in katılımlarıyla gerçekleştirild..

Cumhuriyet Bayramı Gördes’te Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yıl dönümü Gördes’te, Şehit Makbule Hanım Meydanında çeşitli etkinliklerle büyük coşku ile kutlandı...

Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'den Gördes Ziyareti

Bir dizi ziyaret için Gördes'e gelen Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner, ilçe protokolü tarafından Kaymakamlık önünde karşılandı.

Başkan Akyol'un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyet'in ilanı ve milletin kayıtsız şartsız egemenliği kabul edilerek bağımsızlık mücadelesinin ruhu ortaya konmuştur...

Belediye Meclisinde Anket Değerlendirmesi

Gördes Şehir Hamamının bulunduğu yere yapılacak olan projeler, Gördes Belediyesi Sosyal Medya Hesabından anket olarak vatandaşların tercihine sunuldu...

MAHALLE MAHALLE HİZMETLERİMİZ Tüm Mahallerimiz
DEVAM EDEN PROJELERİMİZTümü
TAMAMLANAN PROJELERİMİZTümü
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
  FOTOĞRAF GALERİ
Tüm Foto Galeri
  VİDEO GALERİ
Tüm Video Galeri
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
HANGİ HİZMETİ NASIL ALABİLİRİM
ETKİNLİK TAKVİMİ Tamamı
EN YAKIN ETKİNLİK
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI