0.236 547 15 20
GÜNCEL HABERLER BASINDA GÖRDES İHALELER
Gördes Belediyesinden Muhtarlar Gününe Özel Kahvaltı

19 Eylül Muhtarlar Günü münasebetiyle Gördes Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıda mahalle muhtarları ile ilçe protokolü bir araya ge..

Gördes Belediyesi'nden EBA Destek Noktası 

Gördes Belediyesi uzaktan eğitim sistemine bilgisayarla erişim imkânı sağlayamayan öğrenciler için EBA Destek Noktası kurdu.

Başkan Akyol'dan Gençlik Merkezi Müjdesi

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’un girişimleriyle gençlere yönelik birçok hizmet hayata geçirilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gördes Belediyesi..

Gördes'e 2 Gölet Müjdesi

Gördes Belediyesi İş Merkezi açılışında konuşan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Gördes'e gölet müjdesi verdi.

Bakan Pakdemirli, Belediye İş Merkezini açtı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Gördes İlçesini ziyaret etti.

Vali Karadeniz'den Gördes'e Ziyaret

Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Gördes'e gelen Vali Yaşar Karadeniz, Gördes Kaymakamı Bekir Abacı ve Belediye Başkanı Muhammet Akyol'u ziyaret..

Gördes'e Şehir Müzesi Yapılıyor

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Toplantısı’nda Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol'un ilçeye şehir müzesi yapılması ile ilgili ..

Gördes'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü

Gördes'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Covid-19 salgını sebebiyle sadece çelenk sunma töreniyle gerçekleştir..

Başkan Akyol'dan 5 Eylül Mesajı

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol 5 Eylül Gördes'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Katlı Otopark ve İşyeri Projesi İhale Aşamasında

Gördes Belediyesi çarşı merkezindeki araç yoğunluğunu azaltmak ve işyeri sorununa çözüm olmak için ürettiği katlı otopark ve işyeri projesinde ihale a..

MAHALLE MAHALLE HİZMETLERİMİZ Tüm Mahallerimiz
DEVAM EDEN PROJELERİMİZTümü
TAMAMLANAN PROJELERİMİZTümü
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
  FOTOĞRAF GALERİ
Tüm Foto Galeri
  VİDEO GALERİ
Tüm Video Galeri
DUYURULAR Tümü
Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla.....
HANGİ HİZMETİ NASIL ALABİLİRİM
ETKİNLİK TAKVİMİ Tamamı
EN YAKIN ETKİNLİK
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI