0.236 547 15 20
Gördes Belediyesinden Muhtarlar Gününe Özel Kahvaltı
19 Eylül Muhtarlar Günü münasebetiyle Gördes Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıda mahalle muhtarları ile ilçe protokolü bir araya geldi.

19 Eylül Muhtarlar Günü münasebetiyle Gördes Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıda mahalle muhtarları ile ilçe protokolü bir araya geldi.

Mahalle muhtarlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Vali Yardımcısı ve Gördes Kaymakam Vekili Hayri Sandıkçı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, daire amirleri ve çok sayıda mahalle muhtarı katıldı. 

Vali Yardımcısı ve Gördes Kaymakam Vekili Hayri Sandıkçı ve Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol yaptıkları konuşmalarda muhtarlık mesleğinin önemine değinerek; tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar gününü kutladı. 

Toplantıda ilgili kurum yetkilileri tarafından muhtarların taleplerini de bizzat dinlendi. Mahalle muhtarları Gördes Belediyesinin muhtarlar günü dolayısıyla düzenlediği toplantıdan dolayı Gördes Belediyesi’ne ve Başkan Muhammet Akyol’a memnuniyetlerini dile getirdi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI