0.236 547 15 20
Ücretsiz Halk Oyunları Kursu

Gördes Belediyesi ilçede kültür sanat hayatını canlandırmak, halk oyunlarına ilgi duyan gençleri eğitmek amacıyla ücretsiz halk oyunları kursu düzenliyor.

her yaştan vatandaşın ücretsiz olarak katılabileceği kurs, Gördes Belediyesi Kültür Sarayı'nın üstüne inşa edilen Hayat Boyu Kültür Sanat Merkezi'nde salı ve perşembe günleri 18.00 ve 20.00 saatleri arasında Halk Oyunları Eğitmeni Murat Cenki tarafından verilecek. Bayan öğrenciler için kurs öğreticisi bulunamadığı için Ücretsiz Halk Oyunları Kursu'ndan şimdilik erkek öğrenciler faydalanabilecek. 

14 Şubat 2017 Salı günü 18.00'da başlayacak olan halk oyunları kursuna başvurular 13 Şubat 2017 Pazartesi günü sona erecek. Harmandalı, Süslü Jandarma ve Kerimoğlu gibi halk oyunlarının eğitiminin verileceği kursun sonunda kursiyerlerden oluştururulacak Gördes Belediyesi Halk Oyunları Ekibi ilçede gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerde çeşitli gösteriler yapacak.

Ücretsiz Halk Oyunları Kursuna başvuru için istenilen belgeler; kayıt formu, kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf. Başvuru formlarına www.gordes.bel.tr adresinin duyurular ve haberler bölümünden ulaşabilir veya Gördes Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Biriminden temin edebilirsiniz.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI