0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi'nden EBA Destek Noktası 
Gördes Belediyesi uzaktan eğitim sistemine bilgisayarla erişim imkânı sağlayamayan öğrenciler için EBA Destek Noktası kurdu.

Gördes Belediyesi uzaktan eğitim sistemine bilgisayarla erişim imkânı sağlayamayan öğrenciler için EBA Destek Noktası kurdu.

Gördes Belediyesi, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle uzaktan eğitim sürecinde imkânı olmayan öğrenciler için oluşturduğu Belediye Kültür Sarayında 2 ayrı odaya kurduğu EBA sınıflarıyla eğitime olan desteğini sürdürdü. 

Eğitim adına üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Muhammet Akyol şunları kaydetti: "Öğrenci kardeşlerimizin bu alandaki sıkıntısını gidermek adına Belediye Kültür Sarayının 2’inci katında 2 odamızda EBA sınıfı oluşturarak destek olmak istedik. Bu sınıflarımızı internet veya bilgisayar erişimi olmayan öğrencilerimiz canlı derslerinde dilediği gibi kullanabilirler. EBA sınıflarımızın idaresi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yapılacak. Gördes Belediyesi olarak eğitim konusunda üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz. "

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI