0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Gençlik Merkezi Müjdesi
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’un girişimleriyle gençlere yönelik birçok hizmet hayata geçirilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gördes Belediyesi tarafından yapılması planlanan Gençlik Merkezi’nin yapım işinin ihale ilanı yayınlandı.  

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’un girişimleriyle gençlere yönelik birçok hizmet hayata geçirilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gördes Belediyesi tarafından yapılması planlanan Gençlik Merkezi’nin yapım işinin ihale ilanı yayınlandı.  

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gördes Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ortaklığıyla Atatürk Mahallesi Sevgi Parkı yanında bulunan 2500 m2 arsa üzerine 803 m2’si kapalı alan olarak inşa edilmesi planlanan Gençlik Merkezi Projesinin yapım işinin ihalesi yayınlandı. 

İhale sürecinin tamamlanmasının ardından ihaleyi kazanan yüklenici firma tarafından çalışmalar başlatılacak. İhale metnine göre yüklenici firmanın yer tesliminden itibaren 360 takvim günü içerisinde yapım işinin tamamlanması gerekiyor.

Proje içerisinde inovasyon sınıfı, müzik ve resim atölyesi, spor odası, el sanatları atölyesi, zeka oyunları salonu, konferans salonu ve kütüphane gibi bir çok oda bulunacak. Gençlik Merkezi tamamlandığında birçok gençlik faaliyeti, çeşitli kurslar ve eğitimler, gönüllülük faaliyetleri, ders çalışma alanları ve tiyatro faaliyetleri gibi birçok alanda gençlere yönelik hizmetler hayata geçirilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Muhammet Akyol; “ Göreve geldiğimiz günden bu yana gençlerimiz için birçok önemli projeye imza atmıştık. Özellikle bu noktada gençlerimizden bizlere gelen talepleri de göz ardı etmiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi, futbol sahası, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, bölgesel halı sahalar ve voleybol sahaları gibi gençlerimiz için hayata geçirdiğimiz oldukça önemli projelerimizi sizler de yakinen biliyorsunuz. Şimdi de Gençlik Merkezi Projemizi hayata geçireceğiz inşallah. Bu projemiz de gençlerimizin vatanımıza ve milletimize bağlı birçok yönden donanımlı bireyler olması noktasında büyük katkı sağlayacaktır. Gençlerimize yönelik projelerle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefliyoruz. Şu an mahallelerimizde halı sahalarımızın ve voleybol sahalarımızın da yapım çalışmaları devam ediyor. Gençlik Merkezimizin de ihale sürecinin tamamlanmasıyla çalışmalar başlayacak. Gördes’imize ve özellikle gençlerimize yönelik bu güzel projeler için başta Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere, AK Parti Manisa Milletvekillerimize ve emeği geçen katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI