0.236 547 15 20
Vali Karadeniz'den Gördes'e Ziyaret
Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Gördes'e gelen Vali Yaşar Karadeniz, Gördes Kaymakamı Bekir Abacı ve Belediye Başkanı Muhammet Akyol'u ziyaret ederek ilçe hakkında brifing aldı.

Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Gördes'e gelen Vali Yaşar Karadeniz, ilk olarak Gördes Kaymakamı Bekir Abacı'yı makamında ziyaret etti. Daha sonra Gördes Belediyesine geçen Vali Karadeniz, Başkan Akyol'dan ilçede yapılan çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgi aldı.

 

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Gördes Kaymakamı Bekir Abacı, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ile birlikte ilçede yapımı tamamlanan yaklaşık 8 milyon TL'lik proje olan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Aqua Park'ı inceledi. Gördes'e yakışan bir proje olduğunu ifade eden Vali Karadeniz, faaliyete geçtiğinde ilçenin cazibe merkezi olacağını belirtti.

Daha sonra Vali Yaşar Karadeniz, Kaymakam Bekir Abacı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Manisa İl Milli Eğitim Müdür Mustafa Dikici sırasıyla Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı (YENEP) atölyesini ziyaret ederek; öğrencilerin kodlama yöntemleriyle yapmış oldukları projelerini inceledi. Akabinde ise Gördes Anadolu Lisesindeki müzik atölyesinin açılışı gerçekleştirilerek; Şehit Astsubay Üstçavuş Abdil Kadir Çelik kütüphanesi ziyaret edildi. Vali Yaşar Karadeniz son olarak Gördes Nikel İşletmesi - Meta Nikel Kobalt A.Ş'yi ziyaret ederek; hem sahada yapılan çalışmaları inceledi hem de Meta Nikel Kobalt A.Ş ile ilgili brifing aldı.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI