0.236 547 15 20
ÜCRETSİZ KEMAN KURSU BAŞLIYOR

Gördes Belediyesi, ilçede kültür sanat hayatını canlandırmak, müziğe ve sanata ilgi duyan gençleri eğitmek amacıyla ücretsiz keman kursu düzenliyor.

Gördes Belediyesi ve Halk Eğitim müdürlüğü işbilirliğinde düzenlenen her yaştan vatandaşın ücretsiz olarak katılabileceği kurs, Gördes Belediyesi Kültür Sarayı'nın üstüne inşa edilen Hayat Boyu Kültür Sanat Merkezi'nde perşembe ve cuma günleri 18.00 ve 20.00 saatleri arasında Müzik Öğretmeni Beste Ündey tarafından verilecek.

3 Kasım Perşembe günü 18.00'da başlayacak olan keman kursuna başvurular 31 Ekim Pazartesi günü sona erecek. Kurs sonunda kursiyerlerden oluştururulacak koro ilçede gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerde müzik dinletisi yapacak.

Ücretsiz keman kursuna başvuru için istenilen belgeler; kayıt formu, kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf. Başvuru formlarına www.gordes.bel.tr adresinden ulaşabilir veya Gördes Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Biriminden temin edebilirsiniz.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI