0.236 547 15 20
Gördes’te, Bayram Bir Başka Güzel
Gördes’te düzenlenen bayramlaşma programı Belediye Çay Bahçesinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Bayramlaşma programına Kaymakam  Büşra Uçar, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarının müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Mahalle Muhtarları, AK Parti ve MHP ilçe Başkanları ve vatandaşların katılımlarıyla Kurban Bayramı kutlandı.

 

Bayramlaşma programında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol,  “Milli ve manevi değerlerin pekiştiği, dini şuur ve duyguların geliştiği, birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde geçirdiğimiz; karşılıklı paylaşmanın, sevgi, saygı ve muhabbetin perçinlendiği kaynaşma ve dayanışmanın sembolü olan bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı bizler için de tüm İslam âlemi için de birleştirici ve kaynaştırıcı bir güçtür. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayram’ınızı yürekten tebrik ediyor, milletimiz ve İslam coğrafyası başta olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

 

Bayramlaşma programından sonra Kaymakam Büşra Uçar, Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve İlçe Başkanı Rıza Dilcan, önce Hastane’ye giderek hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunup bayramlarını kutladılar. Sonra İlçe Jandarma Komutanlığına giderek Mehmetçiklerle bayramlaşarak bir süre sohbet edildi. Daha sonra ise sırayla Huzurevi ve Polis Merkezine ziyarette bulunuldu.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI