0.236 547 15 20
MAHALLE ORTAK KULLANIM ALANLARI


                        Çok amaçlı ortak kullanım yerleri vatandaşların birçok talebine karşılık veriyor. Meyve alımları, mahalle hayırları, düğün, sünnet yemekleri gibi birçok faaliyet için kullanılan çok amaçlı ortak kullanım yerleri için mahalleliler Gördes Belediyesi'ne ve Başkan Muhammet Akyol'a memnuniyetlerini iletiyor. Gördes Belediyesi tarafından Börez, Oğulduruk, Çiğiller, Balıklı, Sarıaliler mahallelerinde yapılarak; vatandaşların hizmetine sunulan, Beğel mahallesinde yapımına devam edilen çok amaçlı ortak kullanım yerlerinin yapımına mahallelerden gelen talepler doğrultusunda devam ediliyor.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI