0.236 547 15 20
HAYAT BOYU KÜLTÜR SANAT MERKEZİ

Gördes'in sosyal ve kültürel hayatına büyük katkı sağlayacak olan “Hayat Boyu Kültür ve Sanat Merkezi Zafer Kalkınma Ajansı, Gördes Kaymakamlığı, Gördes Belediyesi, Gördes Halk Eğitim Merkezi ve Gördes Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde projelendirilerek ve hayata geçirildi. Projenin toplam maliyeti 790 bin TL olup; yaklaşık 400 bin TL’lik kısmı proje ortağı olan Gördes Belediyesi tarafından karşılanmıştır. Vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel hayatlarına katkı sağlayacak olan bu projenin içerisinde 500 kişilik konferans salonu, sanat atölyesi ve müzik odası da bulunuyor.

Projenin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI