0.236 547 15 20
OYUN PARKLARI VE SPOR ALETLERİ KURULUMU

Gördes Belediyesi ilçe genelinde ve mahallelerde başlattığı park yapımı ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda birçok oyun parkını çocukların ve vatandaşların hizmetine sunan Gördes Belediyesi 2014'ten bu yana da bu çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan çocuk oyun parkı, Ramazan-Tevfik Demirağ Anaokulu bahçesine çocuk oyun parkı, Beşeylül mahallesi çocuk oyun gurubu ve spor aletleri, Güneşli mahallesi mesire alanı ev oyun parkı, Çiçekli mahallesi düğün salonu yanında bulunan çocuk oyun parkı ve spor aletleri, Kayacık mahallesi çocuk oyun parkı ve spor aletleri olmak üzere birçok mahallede ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Projenin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI