0.236 547 15 20
Başkan Akyol'un 23 Nisan Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 

 

Çocuklarımızın şanlı tarihimizden aldığı kudretle ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacağını ifade eden Başkan Muhammet Akyol, yayınladığı mesajda şu ifadeleri yer verdi:

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99. yılını kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Meclis Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, egemenlik kayıtsız şartsız milletindir anlayışıyla milli iradenin harekete geçtiği bu günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmiştir. Dünya çocuklarına armağan edilen tek ve uluslararası bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan'ı bu yıl da coşkuyla kutulayacağız.

 

Bugünün küçükleri yarının büyükleri olan siz çocuklarımız devletimizin ve milletimizin geleceğisiniz. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz. İnanıyorum ki siz değerli çocuklarımız şanlı tarihimizden aldığınız kudretle ülkemizi daha ileri seviyelere götüreceksiniz. İmza atacağınız başarılarla, ülkemizin hedeflerine ulaşmasında sizler belirleyici olacaksınız.

Dünya barışına ve dünya çocuklarına armağan edilen bu önemli gün, siz değerli çocuklarımızın güvencesidir. Dünyanın neresinde, her ne sebeple olursa olsun cennet kokulu çocuklarımıza şiddet ve zulüm gösteren, işkenceye uğratan, onları öldürmeyi göze alan canileri lanetliyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ilk meclisimizin üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum " dedi.

 

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI