0.236 547 15 20
Gördesli Gazi Annesi: “Gerekirse Afrin’e ben de giderim, yeter ki o pislikler temizlensin”
Gördes Kaymakamı Fatih Ayaz, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Jandarma Komutanı Fazıl Kalyon, Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Dilcan  Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'de yaralanan evli ve 1 çocuk babası Uzman Çavuş Süleyman Dindar'ın (25) ailesini ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Gördes Kaymakamı Fatih Ayaz, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Jandarma Komutanı Fazıl Kalyon, Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Dilcan  Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan evli ve 1 çocuk babası Uzman Çavuş Süleyman Dindar'ın (25) ailesini ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Kaymakam Ayaz, ve beraberinde gelen grup ile ilçeye bağlı Güneşli mahallesinde yaşayan ailesiyle evlerinde bir araya geldi. Süleyman Dindar'ın babası Mustafa Dindar ve Annesi Zinnet Dindar bir süre sohbet eden Ayaz, Süleyman Dindar'ın sağlık durumunun iyi olduğunu ailesine bildirdi. Ardından Afrin Gazisi Süleyman Dindar için dua edildi.

Kaymakam Ayaz, alınan bilgilere göre durumunun gayet iyi olduğunu ifade ederek; “Bizler devlet olarak, millet olarak biz sizlerin yanındayız. Aldığımız bilgilere göre durumu gayet iyi. Rabbim acil şifalar versin. Tekrar geçmiş olsun” dedi.

Başkan Akyol, yaptığı açıklamada edindiğimiz bilgiye göre Süleyman kardeşimizin durumu çok şükür iyi bizler onların sayesinde buralardayız. Rabbim tüm Mehmetçiğimizi korusun. Süleyman kardeşimize ve tüm gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

" Gerekirse Afrin’e ben giderim, yeter ki o pislikler temizlensin"
Anne Zinnet Dindar, Kaymakam Ayaz'a ve Başkan Akyol’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken “Gerekirse Afrin’e ben de giderim. Yeter ki o pislikler temizlensin” dedi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI