0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Afrin'deki Gördesli Mehmetçiğe Cevap
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nın 7. gününde teröristler etkisiz hale getirilmeye devam ediyor. 

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nın 7. gününde teröristler etkisiz hale getirilmeye devam ediyor. 

Başarılı devam eden Zeytin Dalı Harekatı'da görev alan Türk askerleri ise halkı gururlandırmaya devam ediyor. Mehmetçiğimizin Afrin’de ortaya koyduğu mücadele Türkiye’yi tek vücut haline getirdi. Yediden yetmişe herkes Afrin için Mehmetçiğe dualar etti, çeşitli sevgi gösterilerinde bulundu. Mehmetçik’te bu sevgi gösterilerine cevapsız kalmadı. 

Zeytidalı Harekatı için Afrin’de bulunan Gördes Güneşli mahallesinden Uzman Çavuş Süleyman Dindar’da sosyal medyadan göndermiş olduğu mesajla tüm Gördes’i gururlandırdı.  Afrin’de çekildiği “Afrin’den Hanya’ya Selam” yazılı fotoğraf kısa sürede binlerce Gördesli tarafından paylaşıldı ve yorumlar yapıldı.  Gördesliler yaptıkları yorumlarda Mehmetçiğe dualarını ve desteklerini iletti. 

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol'da Uzman Çavuş Süleyman Dindar'ın mesajına sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımla cevap verdi. Başkan Akyol paylaşımına" Bizde kahramanlar bitmez. Şehit Makbule'nin torunları her yerde... Dün Çanakkale'de, milli mücadelede, Kıbrıs'ta... Bugün Elbab'ta, Afrin'de... Rabbim sen gibi vatanımız ve milletimiz için çarpışan kahraman mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun Süleyman Dİn darkardeşim. Tüm hemşehrilerim adına selamlarımı iletiyorum" şeklinde not ekledi. 

Gördes Güneşli Mahallesinden Marangoz Mustafa Dindar’ın oğlu olan Uzaman Çavuş Süleyman Dindar 2015 yılından bu yana TSK’da uzman çavuş olarak görev yapıyor. Yaklaşık 10 gündür de Afrin’de kahramanca mücadele ediyor. Kahraman askerimiz evli ve bir çocuk babası. 

TSK’dan yapılan açıklamaya göre, Afrin'de süren Zetin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 343 terörist etkisiz hale getirildi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI