0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Anaokulu Öğrencilerine Karne Hediyesi
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Gördes merkez ve mahallerindeki anaokulu ve anasınıflarındaki yaklaşık 420 öğrenciye karne hediyesi sürprizi yaptı.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Gördes merkez ve mahallerindeki anaokulu ve anasınıflarındaki yaklaşık 420 öğrenciye karne hediyesi sürprizi yaptı.

Gördes Kaymakamı Fatih Ayaz, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve İlçe Milli Eğitim İbrahim Coşkun Çelik öğrencilerinin karne heyecanlarına ortak olmak amacıyla öğrencileri okullarında ziyaret ederek; ayrı ayrı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Karnelerini alan tüm anaokulu ve anasınıfı öğrencilerine Gördes’te genç girişimciler tarafından çok yakında hizmete açılacak olan Janjanlı Oyun Parkı isimli işyerinde geçerli ücretsiz oyun bileti hediye eden Başkan Muhammet Akyol; “Öğrencilerimizi öğretim hayatlarının bu önemli günlerinde yalnız bırakmamaya gayret ediyoruz. Her yıl farklı sınıflardan, farklı okullardan öğrencilerimizin karne heyecanlarına ortak oluyoruz. Bu yıl da ilçe merkezimizdeki ve mahallelerindeki anasınıfı ve anaokulunda eğitim gören sevgili çocuklarımıza genç girişimci kardeşlerimiz tarafından yeni açılacak olan oyun merkezinde geçerli olan ücretsiz bilet hediye ediyoruz. Tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyorum. İyi tatiller diliyorum” dedi.

Kaymakam Fatih Ayaz her okulda öğrencilerle ayrı ayrı sohbet etti ve karnelerini inceledi. Tüm öğrencilere tatilin tadını çıkarmaları gerektiğini ifade ederek; “Tatiller öğrenciler için önemli bir fırsat, bu nedenle öğrencilerimiz tatillerini çok iyi değerlendirmeleri gerekiyor. Kaymakamlık olarak bizler de geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin en iyi ortamlarda eğitim görmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyor; iyi tatiller diliyorum” dedi.

Kaymakam Fatih Ayaz’ın ve Başkan Muhammet Akyol’un çocuklarla kurduğu eğlenceli sohbetler dikkat çekti. Öğrenciler Kaymakam Fatih Ayaz’ın ve Başkan Muhammet Akyol’un sürprizinden dolayı sevinç gösterilerinde bulunurken; duydukları memnuniyeti dile getirdi. Minik öğrenciler karne hediyeleri için teşekkür etti.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI