0.236 547 15 20
Gördes Belediyespor Yoluna Namağlup Devam Ediyor
Geçtiğimiz yıl Manisa 1. Amatör B Grubunda namağlup şampiyon olarak tarihi bir başarıyla Manisa Süper Amatör B Grubuna yükselen Gördes Belediyespor bu sene de 13 puanla dev bütçeli rakiplerinin karşısında liderliği namağlup olarak göğüslüyor.

Geçtiğimiz yıl Manisa 1. Amatör B Grubunda namağlup şampiyon olarak tarihi bir başarıyla Manisa Süper Amatör B Grubuna yükselen Gördes Belediyespor bu sene de 13 puanla dev bütçeli rakiplerinin karşısında liderliği namağlup olarak göğüslüyor.

Gördes Belediyespor Manisa Süper Amatör B Grubunda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Gördes Belediyespor'un Salihli Belediyespor, Manisa Sanayispor, Saruhanlı Spor, Kula Spor gibi rakiplerinin bulunduğu ligde  gösterdiği üstün başarı Manisa ve ilçelerinde spor gündeminin en çok konuşulan konusu oluyor.

Şuana kadar oynadığı karşılaşmalarda yenilgi yüzü görmeyen mavi beyazlılar; namağlup serisine Saruhanli Belediye Spor'u kendi evinde 1-0 mağlup ederek başladı. Ardından Kula Spor deplasmanından 1-0 galip döndü. Manisa Sanayi Spor'u 2-0 yenerek serisini sürdüren Gördes Belediyespor zorlu Salihli Belediye Spor deplasmanında 1-1 beraberlikle ayrıldı. Karaağaclı Teknik Spor deplasmanından aldığı 3-1'lik net bir skorla namağlup olarak oturduğu liderlik koltuğunu kimseye kaptırmadı.

Gördes Belediyespor'un genç ve başarılı teknik sorumlusu Mehmet Yavuz, yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz sezon 16 maç oynadık. Bunun 15’ini galibiyetle 1 maçı ise beraberlikle tamamladık. Bu sene zorlu rakiplerimizin bulunduğu Manisa Süper Amatör liginde büyük bir mücadele veriyoruz. Bizim bütçemizin onlarca katı büyüklüğündeki köklü kulüplerin karşısında namağlup olarak liderliğimizi sürdürüyoruz. Gördes Belediye Başkanımız Muhammet Akyol'un ve Gördesli vatandaşlarımızın desteği ile tam bir anlamıyla bir ekip olduk. Kısıtlı imkanlarla ciddi başarılara imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Gördes halkına ve bu mutluluğu bizlere tattıran futbolcularımıza canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI